poniedziałek, 12 listopada 2012
KONKURS! CZAS NA DIZAJN! ROCA

Roca właśnie startuje z konkursem. Zadanie przyjemne.

Nagrody bardzo fajne. Zwłaszcza dla osób projektujących.

Na pewno wezmę udział.

Ogólnie:

Dla kogo: dla miłośników dizajnu

Nagroda: Laptop  Ultrabook™ XPS 13  + programy Creative Suite 6 

Zadanie: Zaprojektowanie unikatowego przycisku ROCA

Szczegóły :

Konkurs Czas na Dizajn organizowany przez firmę ROCA Polska, skierowany jest do wszystkich miłośników dizajnu, którzy kochają kreować swoje otoczenie. Jeżeli masz czas, zapał i fajne pomysły to koniecznie weź w nim udział! Co trzeba zrobić żeby wygrać? Wystarczy polubić fanpage Projekt Dizajn na Facebooku, odwiedzić stronę www.konkurspro.roca.pl i z jej pomocą zaprojektować swój własny, unikatowy przycisk ROCA, a dokładnie grafikę, która zostanie na nim umieszczona. Gotowy projekt zostanie opublikowany w galerii na stronie www.konkurspro.roca.pl, gdzie wszyscy, którym się spodoba będą mogli oddać na niego swój głos.

 

Osoby, które wezmą udział w konkursie mają szansę wygrać cenne nagrody!
Nagroda główna to Laptop Ultrabook™ XPS 13 , wraz z najnowszym
oprogramowaniem Adobe Design Standard CS6 PL Win z zestawem
oprogramowania: Creative Suite 6: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat X Pro,
Bridge, Media Encoder. Natomiast nagrodą publiczności będzie 5 Tabletów PC Samsung
Galaxy Tab 2 10.1.

 

Nagroda główna zostanie wręczona zwycięzcy konkursu, którego wyłoni profesjonalne jury. Natomiast nagrodę publiczność otrzyma autor projektu naklejki, która zdobędzie najwięcej „lajków” wśród projektów umieszczonych w galerii konkursu na www.konkurspro.roca.pl.

 Przyciski ROCA 

W ofercie ROCA oprócz stelaży podtynkowych znalazł się także szeroki wybór przycisków, które można z nimi komponować. Przyciski ROCA są nie tylko trwałe i wygodne, ale również stanowią ozdobę łazienki.

roca przycisk

roca przycisk

roca przycisk

ROCA proponuje przyciski w 4 wykończeniach: biały, chrom, chrom matowy oraz biały plus chrom matowy. Można wybrać przycisk jednofunkcyjny, bądź ekologiczne i ograniczające zużycie wody z mechanizmem spłukiwania 3/6 l.

Bogata oferta pozwala zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusty i dobrać przycisk do każdego projektu przestrzeni łazienkowej oraz jej kolorystyki.

 

NOWE STELAŻE PODTYNKOWE ROCA PRORoca rozszerzyła ofertę stelaży podtynkowych o dwa nowe modele z serii PRO, do zabudowy lekkiej i ciężkiej. Oferta jest skierowana do osób szukających ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań aranżacji przestrzeni łazienkowej w dobrej cenie.

 

Polskie łazienki bardzo często wyposażone są w miski podwieszane wc. Do ich montażu niezbędne są stelaże podtynkowe wraz z dedykowanymi przyciskami. Nowe stelaże Roca Pro dają możliwość stabilnej instalacji oraz oferują szeroki wybór przycisków dostępnych w różnych wykończeniach. Jednocześnie pasują do popularnych na rynku misek wc i wszystkich misek wc Roca.

 

Zastosowanie stelaży podtynkowych jest funkcjonalne, ergonomiczne i zdecydowanie podnosi estetykę łazienki. Ponadto miski podwieszane ułatwiają utrzymanie higieny w łazience. To alternatywa dla tradycyjnych kompaktów WC. Stelaże podtynkowe można wykorzystać do tworzenia ciekawych rozwiązań aranżacji przestrzeni np. wysp czy przepierzeń. Ścianki o niższej lub wyższej wysokości tworzą funkcjonalne strefy podziału łazienki na przykład na strefy: sanitarną i kąpielową dając intymność i komfort.

Nowe stelaże PRO do zabudowy lekkiej oferowane są także w zestawach z wybranymi miskami wc 7% taniej. Stelaż w zestawie może być kompletowany z miską podwieszaną wc: Victoria, Nexo, Gap, Dama Senso, Meridian-N i Hall.

 

Do komponowania ze stelażami oferowany jest szeroki wachlarz przycisków, które pełniąc swoją funkcję są jednocześnie ozdobą łazienki. Wśród nich znajdują się przyciski w 4 wykończeniach: biały, chrom, chrom matowy oraz biały plus chrom matowy. Można wybrać przycisk jednofunkcyjny, bądź ekologiczne i ograniczające zużycie wody z mechanizmem spłukiwania 3/6 l. Bogata oferta pozwala zaspokoić nawet najbardziej wyszukane gusty i dobrać przycisk do każdego projektu przestrzeni łazienkowej oraz jej kolorystyki.

 

Stelaż PRO do zabudowy lekkiej ma szeroką (500 mm), trwałą konstrukcję, regulowaną głębokość (140-195 mm), oraz łapy umożliwiające regulację wysokości (0-200 mm). To pozwala na montaż stelaża na różnych etapach zaawansowania prac wykończeniowych. W komplecie z zestawem jest zestaw montażowy i kolanko odpływowe o średnicy 90/110 mm. Ruchome ustawienie kolanka odpływowego (0-30 mm) ułatwia montaż oraz umożliwia regulację głębokości zabudowy. Tunel serwisowy ułatwia zamocowanie płytki przycisku.
Roca oferuje także stelaż PRO do zabudowy ciężkiej do kompletowania z miskami stojącymi. Miski stojące ze zbiornikiem podtynkowym mogą być alternatywną propozycją dla osób poszukujących jeszcze większej stabilności i ciekawych aranżacji.

 stelaż roca

Markowe stelaże podtynkowe PRO, to rozwiązanie na lata. Dowodem tego są długie okresy gwarancyjne. 10 lat gwarancji na ramę, 5-lat gwarancji na zbiornik, zawór napełniający i mechanizm spustowy oraz 2 lata na pozostałe elementy. Roca oferuje także stelaże podtynkowe do umywalek, bidetów oraz pisuarów. W ofercie firmy znajdują się również stelaże podtynkowe do umywalek i uchwytów ściennych z serii „Dostępna łazienka” dedykowanej dla osób starszych i niepełnosprawnych.

 

Tagi: konkurs
07:19, monika.grabowska1 , KONKURSY
Link Komentarze (2) »